Film kinowy Gintamy "Wieczna chwała Yorozuyi":


Seria: filmy kinowe anime Gintama.
Numer odcinka: 002.
Polski tytuł odcinka: Wieczna chwała Yorozuyi.
Japoński tytuł odcinka: 劇場版 銀魂 完結篇 万事屋よ永遠なれ (Gekijouban Gintama Kanketsuhen: Yorozuya yo Eien Nare).
Data premiery: 06.07.2013.
Czas trwania odcinka: około 110 minut.
Powiązania z mangą: filler.
Opis odcinka: chwilowo brak.
Wyniki wyszukiwania plików (pomoc):
Język Typ Serwer Tłumaczenie Link
ONLINE mp4up Otose, walterek oglądaj [HD]
ONLINE cda Otose, walterek oglądaj [HD + SD]
ONLINE sibnet Otose, walterek oglądaj [HD]
ONLINE vk Otose, walterek oglądaj [HD + SD]


comments powered by Disqus
↑do góry
↑do góry
Szybki dostęp: kolejność oglądania, pierwsza seria, druga seria, trzecia seria, czwarta seria, piąta seria, filmy kinowe, odcinki specjalne, openingi, endingi.
Podobne anime: Bleach, Black Clover, Dr. Stone, Enen no Shouboutai, Fairy Tail, HunterxHunter, Jujutsu Kaisen, Kimetsu no Yaiba, Naruto, One Piece, Saga Winlandzka, Shingeki no Kyojin, The God of High School.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich udostępnianie. Można je również zablokować w ustawieniach przeglądarki. Więcej w polityce prywatności.
Twoja Mała Japonia to grupa promująca kulturę japońską w Polsce. Naszym celem jest poszerzanie dostępności japońskich anime w ojczystym języku. Podejmujemy się tłumaczenia tylko i wyłącznie serii, które z różnych powodów nie zostały wydane oficjalnie, więc nie jesteśmy konkurencją dla oficjalnych wydawców, a ich uzupełnieniem. Dlatego również serie wydane oficjalnie po polsku są ze strony systematycznie usuwane, jak chociażby Przygody Sindbada. Na stronie pojawiają się tylko i wyłącznie polskie, fanowskie wersje językowe (napisy), by nie działać na szkodę międzynarodowym wydawcom, nie publikujemy wersji angielskich ani bez napisów (rawów). Jeśli mimo tego na stronie został naruszony czyjś dobry interes, prosimy o kontakt oficjalnego przedstawiciela na e-mail podany w dziale Kontakt.