wróć do wiadomości


[anime] Zakończenie serii i przyszłość.

W dniu dzisiejszym, wraz z odcinkiem dwunastym, „Nadzieja”, zakończona została czwarta seria Gintamy. W odcinku zapowiedziano, że od 2 kwietnia nadawany będzie rerun (ponowna emisja) tejże serii, tyle że z komentarzem aktorów ze zbliżającego się filmu aktorskiego (Kanny Hashimoto, Shuna Oguriego oraz Masakiego Sudy), więc będzie to swego rodzaju materiał reklamowy. Jako że w serii nie pojawią się żadne nowe sceny w porównaniu z Gintamą., nie będziemy ponownie jej tłumaczyć - zamieścimy za to nowy opening („Kyou mo sakura mau akatsuki ni” by CHiCO with HoneyWorks) oraz ending („We Gotta Fight” by XY), które będą dostępne w odpowiednich działach. Niewykluczone, że po zakończeniu tejże ponownej emisji lub też filmu aktorskiego zapowiedziana zostanie ostatnia seria Gintamy ekranizująca ostatni już arc - „Srebrną duszę”. Zapraszam do wracania na stronę i wyczekiwania razem z nami dalszych informacji, a także komentowania.I na koniec standardowo podziękowania dla wszystkich, którzy co tydzień wracali na stronę, by razem z nami cieszyć się kolejnymi odcinkami. Jestem dumny, że mogłem dla Was tłumaczyć tę serię. Spotykamy się ponownie przy kolejnych odsłonach ekranizacji wielkiej Gintamy! Yorozuya wiecznie żywa!

Dodano: 26.03.2017

comments powered by Disqus

↑do góry
↑do góry
Szybki dostęp: kolejność oglądania, pierwsza seria, druga seria, trzecia seria, czwarta seria, piąta seria, filmy kinowe, odcinki specjalne, openingi, endingi.
Podobne anime: Bleach, Black Clover, Boku no Hero, Fairy Tail, HunterxHunter, Naruto, One Piece, Shingeki no Kyojin.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich udostępnianie. Można je również zablokować w ustawieniach przeglądarki. Więcej w polityce prywatności.
Na stronie nie są przechowywane żadne pliki wideo, strona archiwizuje jedynie ogólnodostępne linki do serwisów wideo, których użytkownicy potwierdzili legalność zamieszczonych materiałów.