wróć do wiadomości


[anime] Saga Silver Soul zapowiedziana!
Choć piąta seria Gintamy, w której ekranizowane są pominięte wcześniej historie, wciąż trwa w najlepsze, zapowiedziana została już kolejna, prawdopodobnie ostatnia seria naszego ulubionego anime! Zobaczymy w niej ostatni arc z mangi, czyli Silver Soul (tytuł, który po polsku oznacza „srebrną duszę”, jest bezpośrednim nawiązaniem do nazwy całej serii). Niestety w tej chwili nie wiadomo jeszcze, kiedy seria wystartuje - biorąc jednak pod uwagę, że znani są już wykonawcy openingu i endingu, można założyć, iż będzie to pierwsza połowa 2018 roku, a może nawet jej nadawanie rozpocznie się tuż po zakończeniu serii piątej, czyli na początku roku, i anime dobiegnie końca mniej więcej w tym samym czasie, co manga. Zapraszam do komentowania.

Dodano: 18.11.2017

comments powered by Disqus

↑do góry
↑do góry
Szybki dostęp: kolejność oglądania, pierwsza seria, druga seria, trzecia seria, czwarta seria, piąta seria, filmy kinowe, odcinki specjalne, openingi, endingi.
Podobne anime: Bleach, Black Clover, Boku no Hero Academia, Fairy Tail, HunterxHunter, Naruto, One Piece, Shingeki no Kyojin.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich udostępnianie. Można je również zablokować w ustawieniach przeglądarki. Więcej w polityce prywatności.
Na stronie nie są przechowywane żadne pliki wideo, strona archiwizuje jedynie ogólnodostępne linki do serwisów wideo, których użytkownicy potwierdzili legalność zamieszczonych materiałów.